Універсальна повітряно-ситова зерноочисна машина барабанного типу — GIT призначена для: попереднього, первинного та вторинного очищення зернових, зернобових, олійних і технічних культур, різного ступеня вологості та засореності.
Продуктивність: 50,75,150,200 т/год.
Принцип роботи:
Зерно подається в завантажувальний бункер аспіраційного блока сепаратора. За допомогою регульованої розподільної заслінки забезпечується рівномірний потік зернового матеріалу, який проходячи широким рівномірним шаром через аспіраційну камеру піддається впливу потужного повітряного потоку та з зерна виділяються легкі домішки та пил. Найсуворіша частина з них обсаджується на дні осадової камери, звідки вивантажується розвантажувальним шнеком, а найлегші домішки та пил витягуються вентилятором з аспіратора, після чого виділяються з повітряного потоку за допомогою системи циклон-шлюзовий Затвор, або відповідного фільтра. Для проходження матеріалу тільки через аспіратор передбачена спеціальна засувка, розташована в нижній частині аспіраційної камери. Коли вона закрита, зерно подається у обертовий решітний барабан. Спеціальна конструкція лопаток, розташованих усередині барабана, дає змогу рівномірно розподілити зерно поверхнею решіт. Залежно від моделі очисника решітний барабан може складатися з 2, 3, 4, 5 секцій решіт. Очищення решіт відбувається у верхній частині циліндра за допомогою роликів.
Переваги зерноочискової машини GCU:
- Мінімальне травмування зерна.
- Надійність конструкції, брак вібрацій, шуму та пилу.
Завдяки тому, що немає вібрацій, зменшене динамічне навантаження, дає змогу встановлювати барабанний очисник на легку опорну раму, тоді як вібрувальна плоско-решітна машина потребує міцнішої й дорожчої несної конструкції. Барабанний очисник не передає вібрації будівельної конструкції або іншому обладнанню, що розміщений поруч із ним на загальній металевій платформі.
- Універсальність і багатофункціональність.
- Швидка та зручна зміна решіт для зміни типу очищення або переходу на нову культуру.
- Точність.
Завдяки безперервному руху та тому, що немає вібрацій, кожне зерно або частинка легше проходять через перфоровані отвори решіт. На плоскорешетних машинах вібрації сита викликають відскакування зерен, які з меншою легкістю проходять через решіт. Саме тому для точного калібрування частіше використовують барабанні зерноочисники. Крім того, зерно, дбайливо та безперервно зсипаючись із барабана, не утворює заточувань і засмічення, що часто відбувається на плоско-решітних машинах.
- Потужна й ефективна система видалення легких і важких домішок.
Під час сортування та калібрування, а особливо під час насіннєго очищення, дуже важливе видалення дрібного або роздробленого насіння за допомогою решіт із дрібною перфорацією. Незасмічуваний барабан дає змогу решітам залишатися чистими, легко керувати й підтримує продуктивність і ефективність очищення на високому рівні. На барабанному очиснику очищення решіт відбувається у верхній частині циліндра, де немає продукту, і зерно, що застрягло в решіті, падає вниз практично самостійно. У плоско-решітних зерноочисників машинах, незалежно від того, чи застосовується система щіток, кульок або інша система очищення решіт, стан нижнього решіта контролювати під час роботи неможливо. Через те, що на решіті постійно лежить товстий шар зерна, неможливо очистити всі засмічені в ньому комірки, а наслідком цього є падіння ефективності очищення, зниження площі просіювання й продуктивності до 50%.
- Гнучкість експлуатації.
На барабанному очиснику решітний циліндр складається із секцій, і кожна секція може використовуватися як для просіювання, так і для зняття великих фракцій сходженням, а може виконувати й те й інше одночасно. Залежно від потреб конструкція циліндра легко змінюється.
За потреби всі решіти можуть бути встановлені з однаковим розміром комірок, що передбачає максимальне використання поверхні барабана. У разі калібрування кількість різних решітних секцій у циліндрі визначає максимальну кількість фракцій розділення. На плоско-решітній машині зерно спочатку має пройти через верхню решіто, перш ніж потрапить сепаруватися на нижнє, у такий спосіб зменшуючи пропускну здатність.
- Змінні нахил і швидкість.
Зміна швидкості та нахилу на барабанному очиснику підвищує плинність продукту, покращує точність калібрування, підвищує продуктивність, надаючи більше можливостей керування процесом.
- Застосування для продуктів, що важко піддаються сортуванню.
Багатофункціональність і гнучкість настроювання барабанного очисника дає змогу використовувати його для сепарації й калібрування навіть таких складних в очищенні продуктів, як дуже вологі зерна кукурудзи тощо. Крім того, барабанний очисник можна розглядати як багатоцільову зерноочисну машину за допомогою заміни решітних секцій, одна й та ж установлення часто може використовуватися для попереднього, потім первинного очищення й далі остаточного калібрування.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
- Ціна: Ціну уточнюйте